×

Ciepła sobota z Veolią: 16 września 2017 r.

Podczas 10., jubileuszowego Dnia otwartych drzwi – Ciepłej Soboty z Veolią łodzianie i mieszkańcy regionu łódzkiego mogli zwiedzać elektrociepłownię EC4, największą w Grupie Veolia. Trasa zwiedzania obejmowała cały cykl technologiczny produkcji ciepła systemowego i energii elektrycznej: od placów węglowych, gospodarkę biomasową, kotłownieę, maszynownię i nastawnię. Zwiedzanie urozmaicone było pokazem multimedialnym archiwalnych zdjęć EC1 w kominie H250 i wystawą filatelistyczną zorganizowaną przez Polski Związek Filatelistów Okręg Łódzki.

Jak co roku przygotowaliśmy dla gości wiele dodatkowych atrakcji: wirtualną rozrywkę, gry w rozmiarze XXL i strefę dla najmłodszych. Szczególnie chętnie goście zaglądali na stoisko Fundacji Veolia Polska, która wspólnie z Fundacją Swim For a Dream i wolontariuszami z Veolii Energii Łódź umilała im czas.  Odwiedzających nie zabrakło również na stoiskach naszych partnerów: Studenckich Kół Naukowych Politechniki Łódzkiej: Iron Warriors i G.U.S.T, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9, PCK i Poczty Polskiej. W tym roku odwiedziło nas blisko 800 gości.

Przebieg imprezy relacjonowały media lokalne i ogólnopolskie: TV Toya, Radio Łódź, Express Ilustrowany, Gazeta Wyborcza, Nasze Miasto, dzienniklodzki.pl.

Krótki spot przygotowany przez reportera TV Toya: CIEPŁA SOBOTA Z VEOLIĄ 2017