menu
Ciepło systemowe dla Łodzi

Informacje o przerwach w dostawie ciepła

 

 

HARMONOGRAM 

wyłączenia sieci ciepłowniczej wody gorącej 

w związku z pracami remontowo-modernizacyjnymi

LATO 2018

 

 

Lp. 

Okres wstrzymania dostawy

ciepła

 

Rejon miasta

1.05.06Odbiorcy przy ul.: Przybyszewskiego 10, 15, 18, 29, 35 oraz Zarzewskiej 26
2.19.06 – 20.06Odbiorcy przy ul.: Artyleryjskiej 6; Cmentarnej 4/6, 10A; Legionów 61, 81; Św. Jerzego 5, 5/7; 7/9
3.

19.06 - 20.06

Odbiorcy przy ul.: al. Unii Lubelskiej 16, 18; Borowej 1A; Daniłowskiego 2, 3, 5, 7; Jarzynowej 46; Jęczmiennej 1, 2, 22; Perla 5, 7, 9, 11; Praussa 2, 4; Solec 2B; Srebrzyńskiej 75, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99 
4.21.06 - 22.06Odbiorcy w rejonie ul.: Artyleryjskiej, Św. Jerzego, Mielczarskiego, Cmentarnej, Legionów, Gdańskiej, 6-go Sierpnia, Lipowej, Zielonej, Pl. Hallera oraz Legionów
5.

21.06 - 24.06

Odbiorcy przy ul.: al. 1. Maja 89, 90, 93/95,119 (kompleks budynków wojskowych: internat hal sportowa, kuchnia, koszary); Legionów 118, 126, 130; pl. Hallera 1 (kompleks budynków, w tym szpital); Zielonej 66, 73, 75, 77
6.

26.06 – 27.06

Odbiorcy przy ul.: Łagiewnickiej 95, 97A,101A; Rysowniczej 30, 32, 36, 39
7.02.07 – 06.07Odbiorcy przy ul.: Gdańskiej 42; Więckowskiego 32; Wólczańskiej 17, 21 oraz Zielonej 21
8.02.07 – 13.07Odbiorcy w rejonie ulic: Julianowskiej, Orzeszkowej, al. Róż oraz Łagiewnickiej
9.03.07 – 16.07Odbiorcy w rejonie ul.: Gorkiego, al. Przyjaźni oraz odbiorcy przy ulicy: Gorkiego 6, 10, 12, 16, 24, 28, 30
10.10.07Odbiorcy przy ul.: al. Politechniki 10, 14; Czerwonej 3; Kostki Stanisława 14; Piotrkowskiej 275-277; Stefanowskiego 28; Wólczańskiej 191/195; 211, 211/213, 215, 223, 234A
11.10.07 – 16.07Odbiorcy przy al. Politechniki 6

 

12.

 

12.07 – 13.07

Odbiorcy w rejonie ul.: Służbowej, Augustów, Przybyszewskiego, Puszkina, Haśka, Elsnera, Św. Br. A. Chmielowskiego, Bartoka, Gromadzkiej, Rokicińskiej, Adamieckiego oraz odbiorców przy ulicy: Czernika 1/3; Haska 2; Lawinowej 71A; Milionowej 106
13.16.07Odbiorcy przy ul.: al. Politechniki 10, 14; Czerwonej 3; Kostki Stanisława 14; Piotrkowskiej 275-277; Stefanowskiego 28; Wólczańskiej 191/195; 211, 211/213, 215, 223, 234A
14.

17.07

Odbiorcy w rejonie ulic: Żeromskiego, Zamenhofa, Gdańskiej, 6. Sierpnia, al. Kościuszki, Zielonej, Piotrkowskiej (Traugutta – Hotelowej – Moniuszki), Nawrot, Sienkiewicza, al. Piłsudskiego i al. Mickiewicza

 

15.

 

17.07 – 19.07

Odbiorcy przy ul.: 10 lutego 4, 5A, 7/9, 7A; Abramowskiego 1, 6, 12, 16, 18; Brzeźnej 8, 10; Kilińskiego 159; Piotrkowskiej 200, 204, 222; Sienkiewicza 82/84, 88, 106, 108, 117, 137, 139, 147a oraz Wigury 7B, 10, 14, 15, 15A, 17, 19, 21, 28
16.17.07 – 27.07Odbiorcy przy ul.: Gdańskiej 73, 74, 77, 77A, 80, 83, 84, 85; Struga 24A; Wólczańskiej 49, 55 oraz Żeromskiego 52

 

17.

17.07 – 30.07 - UWAGA! - zmiana terminu  na 
24.08 – 06.09

Odbiorcy przy ul.: al. Wyszyńskiego 25, 25a, 25b; Babickiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Kostki-Napierskiego 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15; Kusocińskiego 54, 56, 58, 61, 64, 66, 68, 70, 72, 74 oraz Tomaszewicza 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9  

 

18.

 

17.07 – 30.07

Odbiorcy przy ul.: 6. Sierpnia 2/4, 5; al. Kościuszki 4, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 33/35, 40, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 55, 57, 59, 60, 63, 65, 68, 69, 71; Kopernika 2; Moniuszki 4; Piotrkowska 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 67, 72, 74, 77, 97 99, 101, 103, 107, 125, 133, 135, 137, 141, 141A, 143, 145; Struga 2, 6, 16; Wólczańskiej 32, 36, 62, 66, 74, 76, 90 oraz Zamenhofa 1/3, 2, 5, 10
19.17.07 – 30.07Odbiorcy przy ul.: Gdańskiej 113, 116, 117A, 118, 124; Kopernika 4, 8, 10, 16; Wólczańskiej 103 oraz Zamenhofa 19

 

20.

 

18.07

Odbiorcy w rejonie ulic: Skłodowskiej-Curie, 28. Pułku Strzelców Kaniowskich, Struga, Żeligowskiego, 6. Sierpnia, Wólczańskiej, Kopernika, Żeromskiego oraz odbiorcy przy ulicy: Kopernika 22; Lipowej 34; 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 61/63; 6. Sierpnia 37, 39, 53/57; Zamenhofa 36 oraz Żeromskiego 45, 88
21.19.07 – 30.07Odbiorcy przy ul.: Kilińskiego 159; Piotrkowskiej 200, 204; Sienkiewicza 82/84, 88, 117, 137, 139;   Wigury 7B, 10, 14, 15, 15A, 17, 19, 21, 28
22.

27.07

Odbiorcy w rejonie ulic: Limanowskiego, al. Włókniarzy, Lutomierskiej, Inowrocławskiej, Żubardzkiej, Pułaskiego i Turoszowskiej
23.27.07 – 09.08Odbiorcy przy ul.: Limanowskiego, Turoszowskiej, Woronicza oraz odbiorcy przy ulicy: Limanowskiego 193, 195, 197, 199 oraz Zbąszyńskiej 2
24.

31.07 – 13.08

Odbiorcy przy ul.: al. Wyszyńskiego 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45; Armii Krajowej 40 42, 44, 54, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 80, 82; Kusocińskiego 82, 84, 86, 86B, 88, 90, 92, 92A, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 112, 114
25.

31.07 – 13.08

Odbiorcy przy al. Wyszyńskiego 43, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65
26.06.08 – 10.08Odbiorcy przy ul.: Elektronowej 5 oraz Obywatelskiej 152

 

27.

 

09.08 – 10.08

Odbiorcy przy ul.: al. Harcerzy Zatorowców od numeru 1 do numeru 7; al. Pasjonistów 1, 3, 15; Aleksandrowskiej od numeru 10 do numeru 28; Lipiec Reymontowskich 5, 11; Łanowej od numeru 2 do numeru 32 i od numeru 87 do 99A oraz od 111do numeru 113; Parcelacyjnej od numeru 9A do numeru 14B; Plantowej od numeru 3 do numeru 27; Rojnej od numeru 3 do numeru 18; Traktorowej od numeru 18 do numeru 96; Wareckiej 1, 2, 5; Żabieniec 2

 

28.

 

10.08 – 23.08

Odbiorcy w rejonie ul.: Zachodniej, Podrzecznej, Zgierskiej, pl. Kościelnego, Łagiewnickiej, Zawiszy Czarnego, Franciszkańskiej, Północnej oraz Odbiorcy przy ulicy: Franciszkańskiej 1/5 (UŁ), 17 (Stacja Krwiodawstwa); Podrzecznej 17, 23; Północnej 25; Smugowej 26; Solnej 9,  11-15 oraz Zgierskiej 2/8 

 

29.

10.08 – 23.08 - UWAGA! przedłużony termin  do 28.08

Berka Joselewicza 11, 13; Berlińskiego 8/12, 14/20; Boj. Getta Warszawskiego 2, 4/6, 6, 8A, 12, 14, 16, 16B; Franciszkańska 46; Konstadta 3/5, 4; Kościelna 6; Łagiewnicka 13; Majzela 1, 4; Młynarska 10/12; 14, Pl. Kościelny 1/3, 7; Stary Rynek 1,1A; Wojska Polskiego 1; Zawiszy Czarnego 13, 23; Zgierska 1

 

 

30.

16.08 – 17.08 UWAGA! - zmiana terminu!
Odbiorcy będą powiadomieni pisemnie  
o nowym terminie.

Odbiorcy przy ul.: al. Harcerzy Zatorowców od numeru 1 do numeru 7; al. Pasjonistów 1, 3, 15; Aleksandrowskiej od numeru 10 do numeru 28; Lipiec Reymontowskich 5, 11; Łanowej od numeru 2 do numeru 32 i od numeru 87 do 99A oraz od 111do numeru 113; Parcelacyjnej od numeru 9A do numeru 14B; Plantowej od numeru 3 do numeru 27; Rojnej od numeru 3 do numeru 18; Traktorowej od numeru 18 do numeru 96; Wareckiej 1, 2, 5; Żabieniec 2 oraz Odbiorcy przy ulicy: Duńskiej 1, 3; Sierpowej 7, 9a, 11; Traktorowej 77

 

31.

17.08 - szczegółowy wykaz odbiorców w pliku do pobrania pod tabelą

Odbiorcy w rejonie ulic: Aleksandrowskiej, Traktorowej (Macieja Boryny - Łanowej - al. Wszędyrównego - Klaretyńskiej), Rąbieńskiej, Cedry, Cieplarnianej, Kotarbińskiego, Zadraż, Szczecińskiej oraz odbiorcy przy ulicy: Aleksandrowskiej 67-93, Duńskiej 23, 24; Kaczeńcowej 8, 16, 19a; Teofilowskiej 54; Wareckiej 41

 

32.

 

17.08 – 18.08

Odbiorcy w rejonie ul.:Gandhiego, al. Włókniarzy, Lutomierskiej, Mokrej, Limanowskiego, Klonowej, Kasprzaka, Tybury, Odolanowskiej i odbiorców w rejonie ulic: Drewnowskiej, Pietrusińskiego, Srebrzyńskiej, Kasprzaka oraz odbiorcy przy ulicy: Drewnowskiej 130, 151, 153 oraz Odolanowskiej 8, 8A, 8B, 8C
33.17.08 – 18.08Odbiorcy w rejonie ul.: Drewnowskiej, Kasprzaka, Legionów,  al. Włókniarzy oraz odbiorcy przy ul.: Kasprzaka 7, 7/9 oraz Legionów 125
34.17.08 – 20.08Odbiorcy przy ul.: Brukowej 9, 12, 20; Pojezierskiej 90, 90A, 92; Zbąszyńskiej 2A, 5
35.

17.08 – 30.08

Odbiorcy przy ul.: al. Pasjonistów 12, 14, 16, 18, 20, 23; Grabieniec 12, 13, 14, 16, 18, 20; Judyma 9, 11, 13, 15, 17; Kaczeńcowej 6, 6a, 6b; Radka 2, 4, 6, 8; Rojnej 20, 21, 23, 24, 26, 26A, 26B, 28, 30, 32; Aleksandrowskiej 55, 61
36.18.08 – 27.08Odbiorcy w rejonie ul.: Gandhiego, al. Włókniarzy, Lutomierskiej, Mokrej, Limanowskiego, Klonowej, Kasprzaka, Tybury, Odolanowskiej

 

37.

21.08 – 22.08 

UWAGA! Zmiana terminu na 3.09 - 7.09

Odbiorcy przy ul.: Jarosławskiej 19/21, 22, 29; Karpackiej 61; Lokatorskiej 12, 17, 18; Niemcewicza 17; Paderewskiego 20, 22, 24, 26, 28, 31, 31B, 31C, 31D, 33, 35, 39, 43, 47; Rymanowskiej 5, 7, 13, 15; Strycharskiej 14 oraz Tuszyńskiej 32A, 33, 39, 49, 53 

 

38.

21.08 – 23.08 

szczegółowy wykaz odbiorców w pliku do pobrania pod tabelą

Odbiorcy w rejonie ulic: Zachodniej, Podrzecznej, Zgierskiej, pl. Kościelnego, Łagiewnickiej, Zawiszy Czarnego, Franciszkańskiej, Smugowej, Źródłowej, Spornej, Strykowskiej, Pomorskiej, Sterlinga, Rewolucji 1905r, Kilińskiego i  Północnej oraz odbiorcy przy ul.: Franciszkańskiej 1/5 (UŁ), 17 (Stacja Krwiodawstwa); Podrzecznej 17, 23; Północnej 25; Smugowej 26; Solnej 9,  11-15,  Zgierskiej 2/8, Źródłowej 7
39.21.08 – 03.09Odbiorcy przy ul.: Pomorskiej 96, 100; Spornej 1, 3, 5; Wierzbowej 2, 4; Źródłowej 39, 41, 43, 44, 45, 52
40.23.08 – 24.08Odbiorcy przy ul.: Dubois 114/116, 118,119; Gen. Maczka 35 oraz Płockiej 7

 

 

41.

 

 

24.08

Odbiorcy w rejonie ulic: Rolniczej, Jędrzejowskiej, Zygmunta, Kurczaki, Szumnej, Sternfelda, Kosynierów Gdyńskich, Wczesnej, Luźnej, Trybunalskiej, Kosynierów Gdyńskich, Pryncypalnej, Tuszyńskiej, Koncertowej, Rzgowskiej, Komorniki oraz odbiorców w rejonie ulic: Kwiecistej, Paradnej, Rzgowskiej, Ustronnej, Granicznej, Demokratycznej, Paradnej i odbiorcy przy ul.: Kosynierów Gdyńskich 18 (Klub ChKS), Kosynierów Gdyńskich 20 (DPS), Lodowej 107; Wczesnej 14; oraz Wedmanowej 1/3 

 

42.

 

24.08 – 06.09 

Odbiorcy przy ul.: al. Wyszyńskiego 25, 25a, 25b; Babickiego 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15; Kostki-Napierskiego 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15; Kusocińskiego 54, 56, 58, 61, 64, 66, 68, 70, 72, 74 oraz Tomaszewicza 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9  
43.27.08Odbiorcy przy ul.: Kopcińskiego 69-71; Nawrot 82A; Nowa 3, 6, 11/13, 16, 19, 20; Przędzalnianej 21, 22, 23; Tuwima 75; Wodnej 28; Wysokiej 10, 23, 25/27, 28

 

44.

 

27.08 – 28.08

Odbiorcy w rejonie ulic: Tramwajowej, Lindleya, Składowej Narutowicza, Sterlinga, Pomorskiej, Kopcińskiego, Jaracza, Wierzbowej oraz Odbiorcy przy ul.: Jaracza, 47A (Teatr Wielki), 77/79, 89; Lindleya 3, 4, 6; Narutowicza 45, 55, 71/73, 75, 75c, 75e; Składowej 31, 40; Tramwajowej 6 (MPK), 19, 21; Wierzbowej 36, 38, 40, 49, 52 

 

45.

 

27.08 – 28.08

Jaracza 77, 80, 82, 89, 92, 98, 100, 102; Kamińskiego 16, 20, 22, 23, 26; Kilińskiego 76, 84; Kopcińskiego 5; Pl. Pokoju 2a; Pomorska 65, 77, 89, 91, 93/95, 105, 107/113, 115; Rewolucji 1905 r. 64, 68/70, 73; Sterlinga 24; Targowa 1/3, 6; Tramwajowa 6; Tuwima 40, 58, 59; Uniwersytecka 19/21, 22/30, 23/27, 29/31, 33/35, 38/40, 46/48; Wierzbowa 12, 14, 21, 24, 27/29, 33, 36, 37/39, 38, 52; Wodna 11; Zacisze 3, 6, 7/9, 16

46.27.08 – 07.09Odbiorcy przy ul.: 28. Pułku Strzelców Kaniowskich 69; Karolewskiej 1, 3, 7, 9, 13A, 13B, 13C; Kopernika 29/31, 36, 37, 38, 40, 42; Łąkowej 13/15, 19; Skłodowskiej-Curie 19/27; 22, 26, 30 oraz Żeromskiego 105 i 113
47.29.08Odbiorcy w rejonie ulic: Gandhiego, Lutomierskiej, Malinowej, Limanowskiego, Sierakowskiego,  Ks. Brzóski, Rybna, Lutomierskiej, Piwnej. 

 

48.

 

29.08

Gnieźnieńska 6, 9, 12, 15, 18, 19, 20; Limanowskiego 34, 42, 54, 56; Lutomierska 41a, 69, 108; Osiedlowa 2, 4; Pawia 7, 20, 22, 24, 24a; Piwna 12, 24, 39; Rybna 6a, 18, 20; Wrocławska 1, 1a, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; Wróbla 3, 12, 14, 17, 18, 18a, 19; Wrześnieńska 4, 42, 46, 46a

 

49.

 

29.08 – 30.08

Odbiorcy przy ul.: Czechosłowackiej 1, Edukacyjnej 7, 9, 11, 19; Konstytucyjnej 1, 3, 5, 7, 9, 11; Małachowskiego 7, 76, 78A, 80, 80A, 82, 84, 86, 88, 90; Narutowicza 133, 135, 137, 139, 140, 140A, 140B, 140C, 141;  Niciarnianej 2A, 2B, 5; Nowogrodzkiej 2; Pomorskiej 251; Stokowskiej 21/25; Telefonicznej 23F, 23G, 23H, 23J, 42; Tkackiej 41A, 43B, 45B, 48;  Zelwerowicza 64 

 

 

50.

29.08 – 30.08 - szczegółowy wykaz odbiorców w pliku do pobrania pod tabelą

Odbiorcy w rejonie ulic: Aleksandrowskiej, Traktorowej (Macieja Boryny - Łanowej - al. Wszędyrównego - Klaretyńskiej), Rąbieńskiej, Cedry, Cieplarnianej, Kotarbińskiego, Zadraż, Szczecińskiej oraz odbiorcy przy ulicy: Aleksandrowskiej 67-93, Duńskiej 23, 24; Kaczeńcowej 8, 16, 19a; Teofilowskiej 54; Wareckiej 41

 

 

52.

 

30.08 – 31.08

 

- szczegółowy wykaz odbiorców w pliku do pobrania pod tabelą

 

Odbiorcy w rejonie ulic: Rolniczej, Jędrzejowskiej, Zygmunta, Kurczaki, Szumnej, Sternfelda, Kosynierów Gdyńskich, Wczesnej, Luźnej, Trybunalskiej, Kosynierów Gdyńskich, Pryncypalnej, Tuszyńskiej, Koncertowej, Rzgowskiej, Komorniki oraz odbiorcy w rejonie ulic: Kwiecistej, Paradnej, Rzgowskiej, Ustronnej, Granicznej, Demokratycznej, Paradnej i odbiorcy przy ul.: Kosynierów Gdyńskich 18 (Klub ChKS), Kosynierów Gdyńskich 20 (DPS), Lodowej 107; Wczesnej 14; oraz Wedmanowej 1/3

 

53.

 

03.09 – 07.09

Odbiorcy przy ul.: Jarosławskiej 19/21, 22, 29; Karpackiej 61; Lokatorskiej 12, 17, 18; Niemcewicza 17; Paderewskiego 20, 22, 24, 26, 28, 31, 31B, 31C, 31D, 33, 35, 39, 43, 47; Rymanowskiej 5, 7, 13, 15; Strycharskiej 14 oraz Tuszyńskiej 32A, 33, 39, 49, 53

Szanowni Odbiorcy.

Przerwa remontowa może być skrócona w wyniku przyspieszenia realizacji prac.

W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych pilnych prac remontowych lub prac związanych z modernizacją węzłów cieplnych, o wstrzymaniu dostaw ciepła zostaną Państwo powiadomieni odrębnym komunikatem.

W dniach: 31.07; 16.08 i 03.09 planowane są przełączenia obszarów zasilania źródeł ciepła. W związku z powyższym mogą nastąpić krótkotrwałe zakłócenia w dostawie ciepła oraz zaniżenie parametrów dostarczanego czynnika grzewczego.

***

 

Plik do pobrania Odbiorcy Teofilów C1 i C2 - wyłączenia 17.08 i 29.08-30.08.2018 r.

Plik do pobrania Odbiorcy Teofilów segmenty - wyłączenia 17.08 i 29-30.08.2018 r.

Plik do pobrania Przerwa w dostawie ciepła od 21 do 23 08 2018 r. - wykaz Odbiorców

Plik do pobrania Przerwa w dostawie ciepła od 30 do 31 08 2018 r. - wykaz Odbiorców - Chojny

Menu główne